Contact Me

המלצות

 

"אני שבעת רצון במידה רבה מאוד מהשתתפותי בתוכנית. שמחתי מאוד על ההזדמנות שניתנה לי ללמוד ולהשתפר בקורס מעין זה. לקחתי בשתי ידיי את ה"מתנה" שניתנה לי, עשיתי בה שימוש ולא ברחתי ממחויבות. ערן היה קשוב ותומך, עם זאת, לא נתן לי לברוח אל אזורי הנוחות שלי ולוותר. למדתי ממנו לומר "למה כן" במקום "למה לא" וללכת עם האמת הפנימית שלי בדרך אל ההצלחה

השילוב בין התכנים התיאורטיים שניתנו לנו כקבוצה ופגישות האימון האישיות היה שילוב מנצח. ערן העביר את החומרים בחן ובמקצועיות רבה וניכר היה כי הוא בעל ידע וניסיון רב בתחום בו עסקנו. ערן, עלה והצלח, המשך להשפיע על חייהם של אנשים ולהביאם לגדולות".

שושי חן – ראש צוות אחיות במדיסון פארמה

"ערן הוא אדם חכם, רגיש ובעל ראיית עולם רחבה מאוד. יכולתו להכיל את השלם ולבודד את הרגש גבוהה במיוחד. בנוסף, יש לערן יכולת חיבור לאנשים שונים ומגוונים וראיית ה"אני", שלדעתי זו תכונה נדירה.

אני מאוד נהניתי בתוכנית. אני חושבת שערן עשה ופעל במקסימום להשגת יעדי התוכנית. אני מאמינה שבנו, במשתתפים טמונה המחויבות לפעול על פי מה שהצבנו לעצמנו".

שלי איילון דרורי – מנהלת פיתוח עסקי של מדיסון פארמה

"ערן ידידי, תודה רבה על תוכנית אימון אפקטיבית, מאתגרת ומעשירה שהעברת למנהלים בחברה. במהלכה גובשו המנהלים כצוות, חיזקו את יכולות הניהול שלהם ופרצו דרך בעבודתם. תודה על הנחייה, אנושית, ומחויכת מחד, אך מדויקת, חדה וחסרת פשרות מאידך. אתה מביא עימך שילוב מנצח של ידע ויכולות שיתרמו לכל ארגון המבקש לקדם ולפתח את מנהליו."

מיכל שנל – מנכ"ל אפוס ישראל

"ערן יקירי, תודה רבה על סדרת אימונים משמעותית, תובענית מאפשרת ומעוררת השראה.
במהלך האימון למדתי להכיר צדדים חדשים שלי, התחברתי מחדש לתשוקה ולמחויבות שלי, הכנסתי ארגון וסדר לניהול, גיבשתי צוות מנצח והגדלתי את המכירות בעשרות אחוזים.
היה לי לעונג רב, אין כמוך."

גיא שמחון – מנכ"ל פובליסיס נט מדיה

"ערן איש יקר, תודה שהכלת ויצרת ואפשרת קבוצה כ"כ מדהימה .הנהגת אותי בדרך נאמנה ולמדתי המון. אני חושב שאתה יכול להיות גאה על התזמורת שהקמת וניצחת עליה. יישר כוח. אני מאוד מקווה שאתה מלא כוח וסיפוק – כי מגיע לך. תודה ידידי."

עודד רחלי – בעלים ומנכ"ל של כנען סוכנות ביטוח

"מאז שפגשתי אותך, פרצתי דרך ואני מצליחה עם המון כוח ועוצמה לשפר את איכות השירות ללקוחות שופרסל וקל לי אישית לתת שירות טוב יותר ללקוחות שפונים אליי, לאור המסע שעברתי. תודה לך ותמשיך להעצים את הסובבים אותך, תהייה חזק ושיהיה לך ברור שאתה בשליחות האומה."

חני פרנקל – מנהלת קשרי לקוחות – שופרסל

"ערן, אני רוצה להודות לך, אני חושב שהיה מדהים. קשה לי לתפוס את השינוי שעברתי…הפכת בשבילי דברים בלתי אפשריים לאפשריים, זאת הייתה השנה הכי משמעותית בחיים שלי, וזה רק הולך וממשיך.. אני לא עוצר לרגע.
אני חושב שאתה בן אדם מדהים שפועל מתוך שליחות ויש בך רצון אמיתי לעזור ולקדם אנשים אחרים, להביא אותם להצלחה. שמחתי להכיר אותך ולעבוד איתך, היה מעולה."

עופר שקד – מנהל צוות פיתוח תוכנה

"אין מילים לתאר עד כמה נהניתי ועד כמה לקחתי איתי דברים בעלי ערך שלא הייתי מקבלת במסלול חיי הרגיל. אני חושבת שאתה בר מזל בכך שיש לך את היכולות, המחויבות והגישה לתת לאנשים כזאת מתנה לחיים.תודה על הכל."

נועה אלתר – יועצת אסטרטגית

http://successandbeyond.co.il/wp-content/themes/successandbeyond/images/youtube.jpg" alt="youtube" /> facebook

© 2010 ערן אוליניק. כל הזכויות שמורות.

עיצוב ופיתוח: design4vision success unlimited network international coach federation חבר בלשכת המאמנים בישראל