ברוכים הבאים,

ברוכים הבאים ל- Success & Beyond המקום למנכ"לים, יזמים, מנהלים, ואנשים פרטיים, המבקשים להגיע להצלחה בעלת משמעות עבורם, מתוך חיבור אותנטי לעצמם.

אתם מוזמנים להיכנס לאתר ולהתרשם, יש כאן תוכניות, מוצרים שונים, מחקרים ומאמרים רלוונטיים לסביבת העבודה הארגונית, הניהולית וכן לניהול העסק שנקרא חייך.

החומרים המוצגים באתר נסמכים על בסיס ידע משמעותי ועמוק של חלק מטובי המאמנים בארץ ובעולם וקיבלו את הגוון הייחודי לי במהלך הנחיה, הכשרה ואימון של מאות מאמנים, מנהלים ואנשים פרטיים.

בעבודה עימי תיחשפו להבחנות שונות שיאפשרו לכם לעבור מפנה מאדם הפועל להשיג תוצאות הגיוניות בטווח הידוע והמוכר, למנהיג הבוחר לשחק משחק חדש וגדול המנותק מאחיזת הנסיבות והעבר.

אתם מוזמנים ליצור קשר ולבחון מה נדרש על מנת להתחיל לנוע קדימה בעוצמה.

בברכה,

ערן אוליניק  M.A MCC MCIL

מאמן למנהיגות עם משמעות

קרא עוד >>
לסרטונים נוספים >>

עדכונים אחרונים

יום רביעי, 11 מרץ , 2015

אני MCC -Master Certified Coach

אני שמח לשתף אתכם בכך שקיבלתי את דרגת ההסמכה של (MCC (Master Certified Coach מאת ה-ICF (איגוד המאמנים הבינלאומי).  אני גאה להצטרך לקבוצה ייחודית זו של מאמנים  שעומדים בקריטריונים הגבוהים בעולם.

יום רביעי, 22 אוגוסט , 2012

השמש הגיעה לישראל

אני גאה ושמח להכריז על פתיחת תוכנית ההכשרה הבינלאומית של בית הספר הבינלאומי המוביל להכשרת מאמנים – Success Unlimiyed Network 
מחזור ההכשרה הקרוב תחיל כבר ב- 28.11.12, לפרטים נוספים – ראה פירוט התוכנית  או כנס לאתר – www.sun-coaching.co.il

יום רביעי, 22 אוגוסט , 2012

מחלום למציאות

הקורס מחלום למציאות – בפקולטה לחקלאות ברחובות.

התוכנית הכוללת 3 מפגשים בני 4 שעות מתחילה ב- 20/11/12

יום רביעי, 4 אפריל , 2012

חדש – ראיון בגיליון אפריל של Coachletter עיתון המאמנים של ישראל

ראיון על  הייחודיות של בית הספר הבינלאומי להכשרת מאמנים – SUN

יום שישי, 24 פברואר , 2012

"ה- DNA של הצלחה"

חדש –  "DNA של הצלחה" תוכנית בת 9 שידורים לצפייה באינטרנט בערוץ רדיו החיים הטובים – במהלכה אני מציג מרכיבים חשובים הנדרשים כדי ליצור הצלחה מתמשכת ומראיין אנשים מצליחים בתחומים מהארץ ומהעולם.  השידורים הם בימי חמישי מ- 16:00- 17:00 , צפייה נעימה.

לקוחות ממליצים

 

"אני שבעת רצון במידה רבה מאוד מהשתתפותי בתוכנית. שמחתי מאוד על ההזדמנות שניתנה לי ללמוד ולהשתפר בקורס מעין זה. לקחתי בשתי ידיי את ה"מתנה" שניתנה לי, עשיתי בה שימוש ולא ברחתי ממחויבות. ערן היה קשוב ותומך, עם זאת, לא נתן לי לברוח אל אזורי הנוחות שלי ולוותר. למדתי ממנו לומר "למה כן" במקום "למה לא" וללכת עם האמת הפנימית שלי בדרך אל ההצלחה

השילוב בין התכנים התיאורטיים שניתנו לנו כקבוצה ופגישות האימון האישיות היה שילוב מנצח. ערן העביר את החומרים בחן ובמקצועיות רבה וניכר היה כי הוא בעל ידע וניסיון רב בתחום בו עסקנו. ערן, עלה והצלח, המשך להשפיע על חייהם של אנשים ולהביאם לגדולות".

שושי חן – ראש צוות אחיות במדיסון פארמה

"ערן הוא אדם חכם, רגיש ובעל ראיית עולם רחבה מאוד. יכולתו להכיל את השלם ולבודד את הרגש גבוהה במיוחד. בנוסף, יש לערן יכולת חיבור לאנשים שונים ומגוונים וראיית ה"אני", שלדעתי זו תכונה נדירה.

אני מאוד נהניתי בתוכנית. אני חושבת שערן עשה ופעל במקסימום להשגת יעדי התוכנית. אני מאמינה שבנו, במשתתפים טמונה המחויבות לפעול על פי מה שהצבנו לעצמנו".

שלי איילון דרורי – מנהלת פיתוח עסקי של מדיסון פארמה

"ערן ידידי, תודה רבה על תוכנית אימון אפקטיבית, מאתגרת ומעשירה שהעברת למנהלים בחברה. במהלכה גובשו המנהלים כצוות, חיזקו את יכולות הניהול שלהם ופרצו דרך בעבודתם. תודה על הנחייה, אנושית, ומחויכת מחד, אך מדויקת, חדה וחסרת פשרות מאידך. אתה מביא עימך שילוב מנצח של ידע ויכולות שיתרמו לכל ארגון המבקש לקדם ולפתח את מנהליו."

מיכל שנל – מנכ"ל אפוס ישראל

"ערן יקירי, תודה רבה על סדרת אימונים משמעותית, תובענית מאפשרת ומעוררת השראה.
במהלך האימון למדתי להכיר צדדים חדשים שלי, התחברתי מחדש לתשוקה ולמחויבות שלי, הכנסתי ארגון וסדר לניהול, גיבשתי צוות מנצח והגדלתי את המכירות בעשרות אחוזים.
היה לי לעונג רב, אין כמוך."

גיא שמחון – מנכ"ל פובליסיס נט מדיה

"ערן איש יקר, תודה שהכלת ויצרת ואפשרת קבוצה כ"כ מדהימה .הנהגת אותי בדרך נאמנה ולמדתי המון. אני חושב שאתה יכול להיות גאה על התזמורת שהקמת וניצחת עליה. יישר כוח. אני מאוד מקווה שאתה מלא כוח וסיפוק – כי מגיע לך. תודה ידידי."

עודד רחלי – בעלים ומנכ"ל של כנען סוכנות ביטוח

"מאז שפגשתי אותך, פרצתי דרך ואני מצליחה עם המון כוח ועוצמה לשפר את איכות השירות ללקוחות שופרסל וקל לי אישית לתת שירות טוב יותר ללקוחות שפונים אליי, לאור המסע שעברתי. תודה לך ותמשיך להעצים את הסובבים אותך, תהייה חזק ושיהיה לך ברור שאתה בשליחות האומה."

חני פרנקל – מנהלת קשרי לקוחות – שופרסל

"ערן, אני רוצה להודות לך, אני חושב שהיה מדהים. קשה לי לתפוס את השינוי שעברתי…הפכת בשבילי דברים בלתי אפשריים לאפשריים, זאת הייתה השנה הכי משמעותית בחיים שלי, וזה רק הולך וממשיך.. אני לא עוצר לרגע.
אני חושב שאתה בן אדם מדהים שפועל מתוך שליחות ויש בך רצון אמיתי לעזור ולקדם אנשים אחרים, להביא אותם להצלחה. שמחתי להכיר אותך ולעבוד איתך, היה מעולה."

עופר שקד – מנהל צוות פיתוח תוכנה

"אין מילים לתאר עד כמה נהניתי ועד כמה לקחתי איתי דברים בעלי ערך שלא הייתי מקבלת במסלול חיי הרגיל. אני חושבת שאתה בר מזל בכך שיש לך את היכולות, המחויבות והגישה לתת לאנשים כזאת מתנה לחיים.תודה על הכל."

נועה אלתר – יועצת אסטרטגית

  1. (חובה)
  2. (חובה)
 

cforms contact form by delicious:days

http://successandbeyond.co.il/wp-content/themes/successandbeyond/images/youtube.jpg" alt="youtube" /> facebook

© 2010 ערן אוליניק. כל הזכויות שמורות.

עיצוב ופיתוח: design4vision success unlimited network international coach federation חבר בלשכת המאמנים בישראל