Contact Me

אודות

שמי ערן אוליניק ואני מנחה, מאמן עסקי ואישי ומכשיר מאמנים מאז 2003 בה הקמתי את Coaching Academy אחד מבתי הספר המובילים בישראל, בשותפות עם טל רונן ועד 2010., במסגרת זו הנחתי בכ-25 תוכניות לקהל של כ- 700 בוגרים.

בשנים אלו גם עסקתי באימון עסקי בחברת Coaching של מנכ"לים ומנהלים ואני מוכר כאחד מהמאמנים המובילים בישראל.

(לקוחות – לרשימת של חלק מהחברות בהן אימנתי והנחתי)

זיכיתי לקבל את דרגת ההסמכה הגבוהה ביותר של ה- ICF (איגוד המאמנים הבינלאומי)- (MCC (Master Certified Coach שהוענקה רק לקבוצה אקסקלוסיבית של  כ- 2% מכלל המאמנים החברים בארגון. אני מוכר כמאמן בכיר MCIL על ידי לשכת המאמנים בישראל. במהלך השנים 2009- 2010 התמחיתי בארה"ב והוסמכתי במתודולוגית האימון של בית הספר הבינלאומי Success Unlimited Network, בראשות טרי אי. בלף, שתוכנית ההכשרה שלו מוכרת על ידי ה. ICF.

מאז אני חלק מקהילה בינלאומית של מאמנים שמטרתה להעצים אנשים ללמוד כיצד ללמוד להפיק תוצאות בעלות משמעות, באופן רציף בתחומי חייהם השונים, בעודם שומרים ומגבירים את רווחתם האישית.

בשנת 2012 פתחתי את תוכנית הכשרת המאמנים בית הספר בישראל, בשותפות עם דליה נקר. ב- 2015 תוכנית ההכשרה של SUN נכנסת לאקדמיה. אנו מתחילים ללמד את המסלול כחלק מתואר ה- MBA עם התמחות בייעוץ ארגוני והתנהגות ארגונית בקרייה האקדמית אונו.

ההשכלה והניסיון עסקי שלי כוללים: MA במנהל עסקים, 12 שנים בתפקידים כגון כלכלן בבזק, פלנר וסופרוויז'ר בפרסום פוגל

Ogilvy ויועץ בכיר בחברת הייעוץ TASC Ernst & Young .

 

שיטת העבודה שלי נסמכת על 2 מתודולוגיה עיקריות:

  1. הגישה הטרנספורמטיבית המאפשרת ללקוחותיי ליצור מפנה במי שהם בדרך להפקת תוצאות שהרבה מעבר לתוצאות החזויות במצב של "עסקים כרגיל".
    "שינוי הוא פונקציה של יצירת מפנה במה שאתה עושה- כדי לשפר משהו שכבר אפשרי במציאות שלך (טוב יותר, שונה, או יותר). טרנספורמציה היא פונקציה של יצירת מפנה בדרך שאתה הווה – כדי ליצור משהו שכרגע אינו אפשרי במציאות שלך" (טרייסי גאס).
  2. הגישה הרוחנית המאמינה שלכל אחד מאיתנו יש תפקיד ייחודי שהוא בא למלא ולתרום – המתבטא בייעוד שלו ואנו כבני אדם הגענו לכאן כדי ללמוד ולהתפתח.
    הייעוד מהווה מקור השראה, כלי לקבלת החלטות, עוגן של יציבות בעולם כאוטי ומעניק ביטחון ותחושת יכולת. הייעוד מהווה גם מקור אנרגיה. כאשר אתה פועל על פיו הדברים הולכים בקלות ובמאמץ מזערי, ואף מאפשר לך לוותר על פעולות שאינן תומכות בגדולתך.

האימון עמי הוא ריקוד מהנה בין 2 גישות אלה, הדורש ומאפשר למתאמני להביא לידי ביטוי לא פחות מאשר את גדולתם.

 

הקמתי את Success & Beyond כבית לאימון וליווי מנהלים ואנשים פרטיים. אנשים המבקשים להנהיג בעסקיהם ובחייהם, בדרך להצלחה בעלת משמעות עבורם, מתוך חיבור אותנטי לעצמם.

אני עוסק באימון עסקיאימון אישימנטורינג למנהלים ומאמניםהנחיית סדנאות וקורסים שונים והעברת הרצאות לקהלים שונים.

 

 

 

במפגשים עימי תיחשף להבחנות שונות שיאפשרו לך לעבור מפנה מאדם הפועל להשיג תוצאות הגיוניות בטווח הידוע והמוכר, למנהיג הבוחר לשחק משחק חדש וגדול המנותק מאחיזת הנסיבות והעבר.

 

http://successandbeyond.co.il/wp-content/themes/successandbeyond/images/youtube.jpg" alt="youtube" /> facebook

© 2010 ערן אוליניק. כל הזכויות שמורות.

עיצוב ופיתוח: design4vision success unlimited network international coach federation חבר בלשכת המאמנים בישראל